SK: +421 918 706 765 (PO-PI 08.00 - 16.00) sales@dkstyle.eu

CHRÁNIME VAŠE ÚLOŽNÉ PRIESTORY A PODLAHY V DODÁVKE

Dodávkové vozidlá v službách kuriérov, distribučných spoločností či servisných a zásahových služieb potrebujú zvýšenú ochranu úložného priestoru proti poškodeniu a predčasnému opotrebovaniu. Výrobcovia vozidiel dodávajú skriňové dodávky v základnej výbave, teda holé, bez náležitej ochrany proti opotrebovaniu častou nakládkou a vykládkou tovaru. Optimálna je ochrana výdrevou, ktorá sa dá po čase jednoducho vymeniť, či jej časti obnoviť. Je to veľmi praktické riešenie, ktoré ochráni holé plechy pred poškriabaním, obúchanim či deformáciami pri preprave rôznych tovarov, materiálu či náradia. Na výrobu podláh a obkladov úložných častí sa špecializuje firma DK STYLE, ktorá ponúka podlahy a obklady pre úložné časti skriňových vanov takmer všetkých typov a značiek – upravujú vozidlá značiek Volkswagen, Peugeot, Opel, Citroen, Toyota, Renault, Nissan, Mercedes-Benz, Fiat, Dacia, Iveco a Ford.

PREDĹŽENIE ŽIVOTNOSTI A KOMFORTNEJŠIE UKLADANIE TOVARU

Prečo je dobré si nainštalovať podlahy a obklady do úložných častí? Chránime tým vašu dodávku i tovar – pred poškodením nákladu, poškodením laku, poškodením karosérie, koróziou a znehodnotením vozidla. Navyše montážou protišmykovej podlahy a dodatočným umiestnením kotviacich bodov zlepšíme nielen ochranu dodávky a prevážaného nákladu pred nežiadúcim pohybom zlepšením jeho fixovania, ale zvyšuje aj bezpečnosť v cestnej premávke. Z praxe poznáme množstvo príkladov ako vplýva nečakaný pohyb nákladu na kolízne situácie na cestách.

Aké sú výhody montáže obkladov pre dodávky? DK STYLE zabezpečuje montáž priamo u vášho predajcu, doma, alebo vo firme, nepotrebuje individuálne zameriavať vnútorné rozmery, využíva typizované rozmery, ktoré si predpripraví pre montáž, čím sa aj skracuje čas montáže. Využívajú prvky presnej CNC výroby, nevŕtajú do karosérie – na montáž celej úpravy vystačí čas 2 až 4 hodín. Všetky výrobky majú pripravené skladom. Montujú aj vlastné výrobky. Najpoužívanejšími materiálmi sú – vodeodolná preglejka s protišrnykovou úpravou 6,5 rnm a 9 mm (podlahy), ďalej buková preglejka 4 mm (obklad stien a dverí), ochranné hliníkové lišty podlahy, ktoré ochránia nakladacie hrany podlahy pred poškodením.

Štandardné materiály sa vyznačujú pružnosťou, odolnosťou voči nárazu a nízkymi cenami. Na vyžiadanie využívajú aj materiály ako hlink-plast profil 4 mm (obklad stien a dverí) – vysoko odolná voči nárazom a vlhkosti, hliníkový protišmykový profi I (podlaha) – určené do najnáročnejších a vlhkých podmienok. Vnútornú výbavu úložného priestoru dopinia podľa individuálnych požiadaviek kotviacimi systémami, policovými systémami, špeciálnymi úložnými riešeniami. Pre prípravu obkladov využívajú aj 3D skenovanie, aby jednotlivé časti výplne presne zapadli do určeného priestoru. DK STYLE má skúsenosti so všetkými druhmi úžitkových vozidiel. Ak máte záujem o ponuku kontaktujte našich obchodníkov, aby vám navrhli riešenie a vypracovali kalkuláciu.
 

OCHRÁŇTE SVOJU DODÁVKU PRED POŠKODENÍM!